Agent

Görüntülü Sohbet ve Mesajlaşma Servisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Mail.Ru Group
MacOS tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde arkadaşlarınız ile tamamen ücretsiz olarak mesajlaşmanıza ve görüntülü sohbet etmenize olanak sağlayan keyifli bir sohbet servisidir.

MacOS tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde arkadaşlarınız ile tamamen ücretsiz olarak mesajlaşmanıza ve görüntülü sohbet etmenize olanak sağlayan keyifli bir sohbet servisidir.

Sade ve şık bir tasarım ile birlikte gelen uygulama ile tamamen ücretsiz olarak mesajlaşmanın yanı sıra arkadaşlarınızı arayabilir ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. Sınırsız sayıda kişi ile gurup sohbetleri yapabileceğiniz gibi vide, fotoğraf ve dosya paylaşımı yapabilir ve hatta mini oyunlar bile oynayabilirsiniz.

Mesajlarınızı eğlenceli emoji ve stickerlar ile süsleyebilir, mesajlaşırken farklı arka plan atayarak mesaj ekranınızı özelleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sohbet geçmişinizi kaydedebilir ve daha sonra gerekli olduğunda tekrar görüntüleyebilirsiniz.

Çapraz platform desteği sunan uygulama ile mobil cihazlarınızdan başlatmış olduğunuz sohbetlerinizi masaüstünden veya tam tersi masaüstünden başlattığınız sohbetlerinize mobil cihazlarınızdan devam edebilirsiniz.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Agent indir